Buďte na očiach
facebook linkedin play arrow-left arrow-right arrow-up close email fullscreen pause check list grid plus phone pin

Ako postupujeme?

Chceme počuť<br>vaše požiadavky Chceme počuť<br>vaše požiadavky Chceme počuť<br>vaše požiadavky Chceme počuť<br>vaše požiadavky

Chceme počuť
vaše požiadavky

Povedzte nám, čo potrebujete. Radi spoznáme vaše nápady, vízie, deadline aj rozpočet. Následne vám pripravíme nezáväznú kalkuláciu. Po schválení podpíšeme zmluvu a ideme do toho.

Ďalší krok

Zhmotníme prvé nápady

Všetky produkty vytvárajú na mieru naši dizajnéri, ktorí menia bežné produkty na dizajnové kúsky. Najskôr pripravíme dizajnové skice, neskôr detailné 3D vizualizácie, vďaka ktorým presne uvidíte, ako bude vyzerať váš prezentačný kúsok.

Ďalší krok

Zrodí sa prvý prototyp

Vďaka nášmu bohatému technologickému parku všetko pokračuje rýchlo a pod jednou strechou. S vyrobenou vzorkou prídeme k vám na osobné stretnutie. Tadáááá! Aj v tejto fáze však máte ešte stále možnosť zasahovať do diela.

Ďalší krok

A ideme do výroby!

Ak ste si vyžiadali zmeny, zapracujeme ich a následne začneme so sériovou výrobou. Dokážeme rýchlo vyrobiť aj veľké zákazky. Až 96 % našej produkcie je export do Ruska, Škandinávie a ďalších krajín, takže v tom máme prax. Všetko dovezieme načas a v termíne, žiadne posuny.

Spolupracujte s nami

Na naše výrobky
sme doteraz minuli vyše

5 000
kg dreva
2 500
kg kovu
80 000
kg plastu
Kontakt

Spojte sa s nami a my radi odpovieme na vaše
otázky alebo pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

+421 905 439 709 orik@orik.sk

ORIK, s.r.o.
Oravická 613, 028 01 Trstená
Slovenská republika

Odber noviniek